Суспільство

Ремонт автодороги Івано-Франківськ-Надвірна завершено

2020-11-30 10:31:49 0

 

Згідно з проєктом поточного середнього ремонту на всій протяжності дороги влаштовано верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону та дорожню розмітку, тротуари, кювети, укріплено узбіччя, проведено планування відкосів, встановлено дорожні знаки.

Облаштовано заїзні кишені під зупинки громадського транспорту, посадкові майданчики, технічні смуги, з’їзди з основної дороги із двошаровим асфальтобетонним покриттям, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Прокладено стримувальне бар’єрне огородження біля школи в Березівці. Також за кошти місцевого бюджету встановлено світлофорний об’єкт.

На сьогоднішній день продовжуються роботи із влаштування автостоянки для короткочасної зупинки громадського транспорту з асфальтобетонним покриттям на км 7+100.

Роботи здійснюються у рамках Національного проекту «Велике будівництво». Фінансування – державний бюджет. Підрядне підприємство – ТОВ «ПБС».

Замовник робіт – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області, яка здійснює контроль за дотриманням технологічного процесу на всіх етапах ремонту.

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань