Суспільство

Скарги на медпослуги: для пацієнтів і лікарів запрацювала цілодобова "гаряча лінія"

2018-10-09 13:41:55 0

 

Від учора розпочав роботу контакт-центр Національної служби здоров’я України (НСЗУ).

 

Номер "гарячої лінії" – 16-77. Це перший в Україні контакт-центр, який обслуговуватиме пацієнтів, лікарів та керівників закладів охорони здоров’я. Контакт-центр створений за світовими стандартами і відповідатиме міжнародним вимогам з надання інформаційно-довідкових послуг, повідомила НСЗУ.

Дзвінки зі стаціонарних телефонів та мобільних операторів – безкоштовні. Відповіді на найбільш поширені питання будуть доступні цілодобово в автоматичному режимі.

У робочий час питання можна поставити оператору.

Всі запити, вирішення яких потребує додаткового часу, будуть реєструватися і скеровуватися у відповідні підрозділи НСЗУ для вирішення. Згодом оператори передзвонять людині, яка телефонувала, і нададуть повну інформацію щодо її запиту.

Телефонувати на "гарячу лінію" можуть пацієнти, щоб дізнатися, як обрати свого лікаря, або коли їх права у медичному закладі були порушені.

Телефонувати можуть лікарі, щоб дізнатися про порядок роботи в умовах медреформи, про свої права під час її впровадження, а також заявити про їх порушення.

Також можуть звертатися керівники закладів, щоб отримати інформацію про особливості укладання договорів, фінансові питання та звіти.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?