Події

Прикарпатські рятувальники працюють на місцях ДТП

2020-12-29 09:30:14 0

 

Минула доба виявилась "гарячою" для прикарпатських рятувальників. У понеділок, 28 грудня, рятувальникам області довелось п'ять разів виїжджати на місця ДТП для надання допомоги, інформує Управління ДСНС в Івано-Франківській області.

Близько 8 год. в місті Галич на вулиці Львівській працівниками Державної пожежно-рятувальної частини №3 м. Галич та групи рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення була надана допомога в огороджено місця ДТП.

Об 11:17 в селі Татарів Яремчанської міської ради працівниками Державної пожежно-рятувальної частини №9 м. Яремче було надано допомогу при ДТП в огородженні місця події.

О 18:44 в селі Черганівка Косівського району працівниками Державної пожежно-рятувальної частини №14 м. Косів було надано допомогу при ДТП по відключенню клем акумуляторних батарей двох автомобілів.

О 21:20 в селі Майдан Тисменицького району працівниками Державного пожежно-рятувального посту с. Ямниця та групи рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення була надана допомога при ДТП, перекрито газобалонне обладнання автомобіля та відключено клеми акумуляторної батареї.

О 21:27 в селищі міського типу Делятин Надвірнянського району працівниками Державного пожежно-рятувального поста смт. Делятин та відділенням Державної пожежно-рятувальної частини №11 м. Надвірна на САРМ-Л було надано допомогу при ДТП, в огородженні місця події.

(Головне фото ілюстративне, взяте з відкритих джерел)

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань