Курйози

Зроби сам

2019-03-27 10:04:07 0

 

Насправді: ні, не роби цього. Будь-ласка. Ми серйозно. Як людину просимо.

Відзначився і порадував своє командування молодший сержант Василь з частини ****, розміщеної в **** секторі, повідомляє спеціальний кореспондент «Бартки».

Не маючи технічної освіти, але натхненний прикладом конструктора Калашникова, Василь самостійно вивчив інженерну справу, і з АГС, АКС, РПГ, і т.д. і .т.п. він зібрав справжню раціоналізаторську вундервафлю, яка дозволяє за одну секунду вистріляти до дідька цінного боєкомплекту приблизно в напрямку ворога, але це не факт.

Польові випробування, проведені експертами ЗСУ, показали, що один постріл зі створеної Василем зброї може на місці вбити двох сєпарів та відірвати руки-ноги ще трьом. Але, щоправда, для цього вони повинні тримати зброю в руках та намагатись із неї вистрілити.

На даний момент Міністерство оборони України доручило спеціально створеній комісії вивчити питання, як заставити сєпарів стріляти з цієї штукенції, з метою радикального скорочення їх, сєпарів, поголів’я.

Доставку виробу на ворожу територію і установку табличок «Смотри, какая хреновина, попробуй стрельнуть, посмотри, что будет» буде доручено бійцям Сил спеціальних операцій. Але це не точно.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи вважаєте ви свято Івана Купала християнським?