Анонси подій

Дорожники попереджають прикарпатців про ожеледицю на дорогах

2020-12-10 11:31:38 0

 

Для ліквідації слизькості на дорогах державного значення підрядні підприємства протягом 9 грудня та вночі 10 грудня здійснювали превентивну обробку проїзної частини доріг протиожеледними засобами та забезпечували проїзд.

Про це інформує Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області, пише Типовий Франківськ.

Особлива увага - до гірських перевалів та спусків-підйомів, де працювали механізовані бригади підрядних організацій.

Протягом дня погодні умови залишаються напруженими. За прогнозами синоптиків, на території області - дощ із переходом у сніг. Крижаний дощ при температурі повітря, близькій до нуля, створює слизькість.

Ситуація перебуває під цілодобовим контролем Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області. Механізовані бригади продовжують працювати.

"Як ми вчора і повідомляли, з ночі настала негода! Для учасників дорожнього руху виникли екстремальні умови - при мінусовій температурі випадає дощ або мокрий сніг! Дорожні екіпажі КДМ працюють по всіх дорогах державного значення! Але на окремих ділянках протиожеледної посипки або її концентраціі недостатньо! Просимо з розумінням ставитись до ускладнених умов проїзду, мінімізувати швидкість руху, а без нагальної потреби не виїжджати до ліквідації наслідків негоди! У випадку подальшого погіршення погодних умов буде розглядатись тимчасове закриття руху транспорту на найбільш небезпечних ділянках доріг державного значення! Щасливих і безпечних Вам шляхів!", - закликав Голова Служби автомобільних доріг Івано-Франківської області Василь Буджак.

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань

 

Заробіток в інтернеті без жодних інвестицій

Спосіб 1   Спосіб 2