Анонси подій

Міський суд Івано-Франківська працюватиме в особливому режимі

2020-11-16 12:02:50 0

 

Від початку запровадження карантину, пов'язаного із вірусом COVID-19, в Івано-Франківському міському суді впроваджено ряд заходів спрямованих на попередження поширення коронавірусної інфекції.

У суді дотримуються всіх карантинних вимог та регулярно проводять дезинфекцію приміщень, інформує Івано-Франківський міський суд.

"Попри усі запроваджені заходи, на жаль, маємо ще один підтверджений випадок інфікування цим небезпечним вірусом", - йдеться у повідомленні.

Оскільки роботу суду припинити не можна, то він продовжує працювати із поправками на карантинні обмеження.

Відповідно до рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15 жовтня Івано-Франківськ віднесено до червоної зони.

"Просимо відвідувачів суду дотримуватись карантинних обмежень, відвідувати суд тільки у разі нагальної потреби та залишати документи для подачі в канцелярію суду в спеціальній скринці, яка розташована при вході в приміщення суду

Також звертаємо увагу учасників судових процесів на можливість користування електронними сервісами та електронною поштою для листування чи подання документів. Також звертаємо вашу увагу, на можливість подання клопотань про розгляд справ без участі сторін", - інформують відвідувачів.

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань

 

Заробіток в інтернеті без жодних інвестицій

Спосіб 1   Спосіб 2