Хроніки подій

На Прикарпатті підпалили будинок і машину чоловіка, який працює у Пластовому летунському таборі

2020-12-29 10:30:03 0

 

Учора, 28 грудня, на Богородчанщині виникла пожежа приватного будинку та автомобіля. Про причину займання у мережі  Facebook розповів власник маєтку.

Чоловік припускає, що невідомі спричинили пожежу, у зв'язку із його зайнятістю у Пластовому летунському таборі "Чота крилатих" (єдиний в Україні авіаційний табір з власним аеродромом, який знаходиться біля села Луквиця. Створений у 1993 році на ділянці у 1,5 га. Кожного літа навчання проходять близько 200-300 осіб за 3-4 напрямками вишколу. - прим. ред.).

Минуло майже 20 годин, тож тільки тепер віддихались від чадного диму і можу трохи щось написати:

28/12/2020 ранок 4:30

Один з двох будинків, які невідомі підпалили в Луквиці, був наш. Також згоріла татова машина. Вдалось врятувати свою і гараж. На щастя, всі живі й здорові.

Особисто я це розцінюю як замах на життя всієї нашої сім'ї.

Наразі відкрито кримінальну справу і ведеться розслідування.

Останній раз таке робили хіба що татари ( і то нема фактів).

Мотив мені невідомий, принаймні поки що. Єдине, чим ми займаємось все життя - це табір "Чота Крилатих" в Луквиці, тому, таку ж загрозу бачу для табору.

Ворог не спить...

Нагадаємо, 28 грудня о 04:30 до поліції надійшло повідомлення від 58-річного чоловіка про пожежу його помешкання в селі Луквиця. Менш ніж за годину, о 05:16, 63-річний заявник повідомив про загорання будинку і транспортного засобу «ВАЗ 2106» у цьому ж селі, інформує сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань

 

Заробіток в інтернеті без жодних інвестицій

Спосіб 1   Спосіб 2