Події

В Івано-Франківському «Епіцентрі» дивні розбіжності з цінами

2021-01-14 20:01:11 0

 

Станом на 14 січня в Івано-Франківській області офіційно підтверджено 141 випадок COVID-19. П'ять із них - летальні, пише Бартка з посиланням на Голос. Це вдвічі більше, ніж фіксували за добу минулого тижня. Тобто користі від впровадення жорскіших карантинних обмежень не спостерігається.

Проте у плані заробітку (не зовсім чесного, як представлено нижче), дехто у відчутному "плюсі". Багато магазинів продає товари на виніс. Деякі мешканці помітили не надто чесний підхід торговельних мереж до такої ситуації. 

Приміром відвідавши сайт гіпермаркету "Епіцентр", покупцям пропонують одну ціну, а при оплаті виявляється, що є відчутна різниця. Приміром, лиш один з покупців переплатив понад 60 гривень.

Сьогодні коресподенту Бартки представили конкрентний факт такого заманювання покупців ніби-то низькими цінами. Житель Івано-Франківська вибрав товар, прийшов у торговий центр і склав замовлення менеджеру. Товар принесли до каси, розплатився кредиткою і виявилося, що подана ціна не відповідає тій сумі, яку прийшлось заплатити.

Коментарі зайві... Висновок один: не варто поспішати з оплатою. Слід уважно перевірити суму, яку реально прийдеться заплатити. У випадку ж невідповідності, - відмовлятись від товару. 

 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Теги

Опитування

Немає відкритих опитувань

 

Заробіток в інтернеті без жодних інвестицій

Спосіб 1   Спосіб 2