Події

В Угорниках урочисто відкрили відновлений стадіон

2019-06-30 19:28:47 0

 

У цей недільний гожий день в селі Угорники відбулась визначна подія - відкриття відновленого стадіону. Відкриття сучасного стадіону було ініційовано депутатом міської ради Романом Онуфріївим та з ініціативи сільського голови Любов Атаманчук, повідомляє Культурна мапа Івано-Франківська на сторінці Facebook .

Цю ідею підтримали і допомогли втілити в життя міський голова Руслан Марцінків та керівник депутатського корпусу Оксана Савчук. Цим людям було надано право урочисто відкритий стадіон та перерізати стрічку.

Благословив відкриття стадіону отець Юрій Трухан. З вітальним словом виступив депутат Івано-Франківської обласної ради Василь Попович. Офіційну і творчу програму відкриття підготував Департамент культури (директор - заслужений працівник культури України Надія Загурська).

Дарували пісні мешканцям і гостям села Угорники Даринка Михайлів, жіночий вокальний ансамбль "Коралі", гурт "П'ятий океан", емоційного та піднесеного настрою усім учасникам свята додала солістка Івано-Франківської обласної філармонії ім. Іри Маланюк Оксана Романюк.

 

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань