Міжнародна політика

Російські окупанти продовжують мілітаризацію Криму, – США в ОБСЄ

2020-07-06 15:29:00 0

 

Російська окупаційна влада в Криму зневажає людські права кримських татар та інших українців, які пережили шість років порушень, включаючи залякування, зникнення, арешти та затримування.

 

Про це заявив в.о. політичного радника місії США при ОБСЄ Лейн Баль, передає Depo.ua.

Він додав, що Росія наразі утримує понад 80 політв‘язнів з Криму, більшість з яких є кримськими татарами і деякі з яких відбувають строк ув‘язнення у 19 років.

"Ми слідкуємо за судом над 69-річним лідером кримськотатарського регіонального Меджлісу міста Судак Ільвера Аметова, якому загрожує до чотирьох років ув‘язнення за володіння іржавою одиницею зброї часів Другої світової війни, знайденою під час рейду його оселі", – зазначається у повідомленні.

Баль занепокоєний через зусилля Росії з мілітаризації Криму, а саме розміщення там "літаків та ракет, що можуть переносити ядерний заряд, іншої зброї та боєприпасів а також військових".

Американець додав, що майже 24 000 молодих мешканців Криму було призвано до російських збройних сил.

"Ми вимагаємо від Росії припинити окупацію Криму, негайно звільнити всіх українців, яких вона несправедливо ув‘язнила, забрати свої сили та припаси зі сходу України та Криму", – наголосив він.

Також у своїй заяві від імені місії США в ОБСЄ Баль відзначив погіршення безпекової ситуації для спостережної місії ОБСЄ на Донбасі.

"Як видається, Росія більше не віддана забезпеченню безпеки СММ. Натомість, керовані Росією сили з очевидною безкарністю створюють інциденти, що створюють загрозу для співробітників місії", – зазначив американський дипломат.

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань

 

Заробіток в інтернеті без жодних інвестицій

Спосіб 1   Спосіб 2