Міжнародна політика

В Киргизстані зникли президент і прем’єр-міністр

2020-10-08 14:00:31 0

 

У Раді безпеки Киргизстану заявили, що місцеперебування президента країни Сооронбая Жеенбекова і прем’єр-міністра Кубатбека Боронова невідоме.

Про це сказав заступник глави Радбезу Киргизстану Омурбек Суваналієв, пише Галка з посиланням на Інтерфакс-Захід.

“Місцезнаходження президента Киргизстану Сооронбая Жеенбекова і прем’єр-міністра Кубатбека Боронова невідомо. З метою безпеки прийнято рішення закрити кордон”, – зазначив він.

За його словами, перші особи країни не з’являлися на публіці з початку протестних акцій. Було кілька звернень президента, опублікованих в інтернеті, але де вони записані, невідомо.

Суваналієв додав, що політична ситуація в країні залишається напруженою.

“Політичні партії не можуть домовитися. Ми вживаємо всіх заходів з силовим блоком, щоб не допустити сутичок. Партії повинні сісти за стіл переговорів, щоб не дестабілізувати обстановку”, – сказав він.

4 жовтня в Киргизстані пройшли парламентські вибори, в яких взяли участь 16 партій. Після виборів в країні спалахнули масштабні акції протесту. Партії, які програли, заявляли про масовий підкуп і застосування адміністративного ресурсу. Як повідомляла “Галка”, Центрвиборчком Киргизії визнав підсумки парламентських виборів недійсними.

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань

 

Заробіток в інтернеті без жодних інвестицій

Спосіб 1   Спосіб 2