Міжнародна політика

ЄС після відкриття кордонів може заблокувати в’їзд для туристів з РФ і США – ЗМІ

2020-06-24 10:00:11 0

 

Країни Євросоюзу можуть відмовитись відкривати свої кордони для мандрівників з Росії, США, Бразилії та низки інших країн через триваючу пандемію коронавірусу, пише УП.

Один чиновник, який брав участь у переговорах між членами Європейського Союзу про те, кому слід дозволити відвідувати блок, поділився проєктами списків прийнятних мандрівників.

Другий чиновник, який брав участь у переговорах, підтвердив списки, які не були оприлюднені, а два інших підтвердили їх зміст.

Обидва проєкти списків дозволять в’їзд мандрівникам з Китаю, де вірус з'явився наприкінці минулого року, але виключать американців, а також бразильців і росіян.

Один список містить 47 країн і включає тільки ті країни, де рівень інфікування нижче середнього по ЄС. В інший довший список входять 54 країни, а також країни з дещо гіршими показниками захворюваності, ніж в середньому по ЄС, - до 20 нових випадків на 100 000 осіб.

При цьому Сполучені Штати пізніше можуть бути додані до списку прийнятних мандрівників, якщо число випадків захворювання коронавірусом в країні впаде. Однак малоймовірно, щоб виняток для них зробили вже з 1 липня.

Дискусії з приводу списків ще тривають і продовжаться у середу.

Країни ЄС в значній мірі закриті для всіх громадян, що не входять в блок, за винятком випадків "необхідних поїздок", починаючи з середини березня.

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань

 

Заробіток в інтернеті без жодних інвестицій

Спосіб 1   Спосіб 2