Освіта і наука

Благодійний фонд з Прикарпаття передав освітянам 25 тисяч захисних щитків

2020-12-02 16:31:11 0

 

Благодійний фонд "Покуття" передав прикарпатським вчителям засоби індивідуального захисту. Так, освітяни краю отримали 25 тисяч захисних щитків.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської ОДА.

За словами заступника директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Андрія Сташківа, отримані засоби індивідуального захисту вже наступного тижня будуть передані у заклади освіти. Також до кінця року область отримає від Уряду п’ять мільйонів масок та дезинфікуючих засобів загальною вартість 15 мільйонів гривень.

«На початку навчального року заклади освіти області були забезпечені засобами індивідуального захисту у достатній кількості, – розповів Андрій Сташків. – Сьогодні для освітян Івано-Франківщини благодійники надали ще 25 тисяч щитків, які є багаторазовими у використанні. Таким чином, ограни місцевого самоврядування зможуть зекономити значну частину коштів на забезпечення засобами індивідуального захисту вчителів».

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань

 

Заробіток в інтернеті без жодних інвестицій

Спосіб 1   Спосіб 2