Освіта і наука

Міський голова Івано-Франківська відвідав освітні заклади на Пасічній

2020-12-02 19:00:33 0

 

Сьогодні, 2 грудня, міський голова Івано-Франківська разом з командою відвідав освітні заклади на Пасічній. Про це  Руслан Марцінків розповів в себе на сторінці у Facebook.

Нові вбиральні у оновленому та теплому садочку «Віночок», а ще – різноманіття їжі та серйозний ремонт у Ліцеї №24.

Завідувач ДНЗ №36 «Віночок» Оксана Зелінська розповідає: «Минулі 2 роки ми утеплювалися по програмі НЕФКО – утеплений фасад, замінені вікна, стеля, повністю змінена система опалення та перемурована стіна, де були вітражі (через них у садочку завжди було дуже холодно). Зараз у нас тепло, комфортно, зручно. Після того, як садок зробили теплим, до ремонтних робіт долучаються і батьки. Тож після НЕФКО садочок продовжує змінюватися. І нещодавно за кошти міського бюджету у ньому облаштували 2 нові вбиральні», – каже керівниця садка.

У ДНЗ наразі зареєстровані 385 дітей. На досягнутому зупинятися не планують, навпаки – вже організовуються, щоб писати проект спортивного майданчика на наступний Бюджет участі.

Після садочка інспекція поїхала до Ліцею № 24 Івано-Франківської міської ради. Директор департаменту освіти та науки Ігор Максимчук каже, що цьогоріч завдяки державній програмі та співфінансуванню з міського бюджету вдалося обладнати харчоблок новітньою технікою. Директор ліцею Ігор Мельничук уточнює:  тут отримали миючу машину, електричні плити замість старих та небезпечних, та інше технологічне обладнання.

«Маючи півтори тисячі дітей важливо забезпечити їх якісною, теплою, калорійною їжею. Дякую місту, що знайшло можливість дуже докластися до ремонту матеріальної бази. Минулого року ми отримали серйозний ремонт самого приміщення, де діти отримують їжу (стеля, опалення, техніка). Є ще що міняти, наприклад столи, але зміни великі і варті подяки», – підкреслив керівник ліцею.

Також директор зауважив, що оновлюється техніка, необхідна в умовах дистанційного навчання. Ці зміни можливі завдяки співпраці депутатів міської ради Андрія Строїча та депутата обласної ради Ігоря Дебенка, які реально допомагають закладу та знаходять необхідні ресурси.

Андрій Строїч зауважує, що команда міського голови вже багато років велику увагу приділяє школам та садочкам, створює умови, щоб діти могли розвиватися.

«Моя донька, якій зараз 16 років, нещодавно відвідала садочок «Незабудка». Вона змогла впізнати вихователів, але не сам садочок: каже, змінився до непізнаваності. Тому це правильний маркер, що в плані освіти, інфраструктури у школах і садочках команда Руслана Марцінківа змогла зробити величезний крок вперед», – зауважив Строїч.

Міський голова Руслан Марцінків підсумував поїздку: «Незважаючи на фінансову кризу, наші заклади стають все краще і краще. Хоча проблем ще дуже багато, якраз їх ми досліджуємо під час «освітньої середи». І в умовах карантину та змішаного навчання діти повинні отримувати якісні освітні послуги. Попри все, відвідуваність закладів освіти зростає і це дуже тішить. Значить, наша громада росте і йде вперед».

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань

 

Заробіток в інтернеті без жодних інвестицій

Спосіб 1   Спосіб 2