Освіта і наука

У Франківську відбулася презентація книжки-розмальовки «Золото Галицького замку»

2020-12-29 18:00:37 0

 

Задля збереження й популяризації історичної спадщини давнього Галича, проведення інформаційних заходів, спрямованих на поширення національної й історико-культурної спадщини України, направлені спільні зусилля громадськості та влади, повідомляє Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської ОДА.

Зокрема, промоції серед дітей ІІІ фестивалю історичної реконструкції «Галицьке лицарство», який пройде у наступному році в рамках святкування 800-річчя битви під Галичем, сприятиме  книжка-розмальовка «Золото Галицького замку».

Сьогодні в Івано-Франківському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти презентували  цю дитячу книжечку.  Ідея її видання належить керівнику ГО «Наш Захід» Володимиру Гергелюку. Співвиконавцем проекту є ГО «Поступовий гурт франківців» за сприяння управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації в рамках виконання регіональної цільової програми «Відродження Галича як давньої столиці України» на 2018-2021 роки».

Координатор ГО «Поступовий гурт франківців», професор, доктор історичних наук  Сергій Адамович зазначив, що  громадські організації є співорганізаторами фестивалю «Галицьке лицарство».

«Щоб фестиваль жив, найкраща промоція - це поширення інформації, зокрема, серед дітей. Ця розмальовка -  маленька стежина в минуле. Так ми зберігаємо пам'ять про фестиваль.  Розмальовка ілюструє казку про хлопчика  Данила, який переноситься в минуле. Таким чином хочеться донести алегорію про важливість відновлення Давнього Галича та зберегти історичну пам’ять», - каже Сергій Адамович.

Ілюструвала книжку художниця  Христина Биканова.  Розмальовку буде  передано у заклади культури та освіти області.

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань

 

Заробіток в інтернеті без жодних інвестицій

Спосіб 1   Спосіб 2