Освіта і наука

У садочку «Барвінок» відкрили новостворену групу для дошкільнят

2020-12-16 17:03:37 0

 

У садочку №26 «Барвінок», що на Набережній вулиці ім. Василя Стефаника, 32А, відкрили новостворену групу для дошкільнят. Довгоочікуване відкриття затрималося через карантин, але сьогодні нова група «Вишенька» гостинно запрошує дітей. Про це повідомив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків на своїй сторінці у Facebook.

Загальна потужність садочка – 11 груп: 1 група для дітей раннього віку і 10 – для дошкільнят.

Директорка «Барвінка» Світлана Гребенюк розповіла, що нова група уже повністю оснащена меблями, м’яким інвентарем, ігровими осередками, тому діти дуже очікували цього відкриття.

«Ця група довершила переформатування цього закладу у дошкільний. Щиро дякуємо міському голові та всьому депутатському корпусу, який допоміг освітньому закладу. Запрошую батьків приводити своїх діток, «Барвінок» радий бачити усіх дошкільнят!», – каже пані Світлана.

Ігор Максимчук, директор Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради, говорить, що цей напрям один з пріоритетних у роботі міста. Адже якщо у 2015 році позашкільною освітою у Франківську було охоплено 75%, то сьогодні ця цифра становить уже 97% дітей.

«Дітям у садочку весело, вони можуть гратися і лишати свою енергію тут. І батьки також долучалися до облаштування садка, щоб дітям було комфортно та весело у нових обставинах», – ділиться враженнями матір Іванна Вівчар.

Каже, дитина з першого дня перебування почувалася тут вільно і спокійно. І навіть їсть ті страви, які не хотіла їсти дома.

«Надіємося, наступного року тут, як і у багатьох інших наших садках, будуть здійснюватися роботи за програмою НЕФКО. Але основне те, що тут ще є вільні місця, тож запрошуємо батьків приводити сюди діток!», – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Наприкінці візиту Руслан Марцінків, Вікторія Дротянко та Ігор Максимчук разом із дітками писали спільний лист до Миколая. Міський голова розпочав лист з побажання найважливішого - здоров’я. А заступниця міського голови Вікторія Дротянко попросила у Миколая багато білого пухнастого снігу.

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань

 

Заробіток в інтернеті без жодних інвестицій

Спосіб 1   Спосіб 2