Теракт

Найнебезпечніша жінка планети готує масштабний теракт: спецслужби в паніці

2018-12-31 13:03:03 0

 

Британські служби безпеки повідомили, що в Ємені ховається найбільш розшукувана жінка – молода мати з Великобританії, відповідальна за загибель 400 осіб

Британська розвідка зробила прорив в пошуках «Білої вдови», 35-річної Саманти Льюейтвейт. Відомо, що вона ховається в Ємені. Наразі спецслужби всього світу прислухаються, бо впевнені – жінка готує масштабний теракт.

«Вона залишається нашою метою номер один, і ми вважаємо, що мережа, нарешті, наближається. Ми спіймаємо її», – повідомило джерело, що займається пошуком найнебезпечнішої жінки планети.

Передбачається, що дочка британського солдата знаходиться під захистом бойовиків з терористичної угруповання «Аш-Шабааб».

Вона переїхала в охоплений війною Ємен після того, як зробила звірства в Кенії і Сомалі. Співробітники розвідки вважають, що вона нещодавно побувала в Дубаї і бояться, що жінка готує нові терористичні атаки, в тому числі, удари по Лондону.

Останні відомості про Льюейтвейт були зібрані після того, як офіцер британської розвідки МІ-6 в знайшов джерело, що має тісні зв’язки з 35-річною терористкою в столиці Кенії, Найробі.

У той же час достовірне джерело підтвердило, що жінка вже обзавелася списком контактів терористів в Ємені, особливо в колишній британській колонії Аден і в головному морському порту Мукалла.

«Ємен є розсадником для вербування «Аш-Шабааб», а його хаотична політична ситуація дає перевагу таким же терористам, як вона», – повідомив інформатор.

Відзначимо, Інтерпол видав червоний дозвіл на її затримання, це означає, що жінка особливо небезпечна. Льюейтвейт була дружиною терориста Джермейна Ліндсея, який влаштував теракт в лондонському метро в 2005 році. Після його загибелі вона отримала прізвисько “Біла вдова”, коли була на восьмому місяці вагітності.

Зараз у неї 4 дитини, двоє молодших, з яких є дітьми єменських терористів.

 

Джерело

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань

 

Заробіток в інтернеті без жодних інвестицій

Спосіб 1   Спосіб 2