Волонтерство

Червоний Хрест та компанія «Кока-Кола» передали Івано-Франківському перинатальному центру обладнання для боротьби з COVID-19

2020-07-15 16:50:55 0

 

Товариство Червоного Хреста України за підтримки фундації «Кока-Кола» передали сьогодні Івано-Франківському обласному перинатальному центру ІФОР обладнання для своєчасного та належного забезпечення життєдіяльності пацієнтів. Зокрема, лікарня отримала 2 монітори пацієнта PG S50, аналізатор електролітів Lab-Analyt – 910 Plus та апарат штучної вентиляції легень Skan Respiro Plus.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

За словами голови обласного Товариства Червоного Хреста Валерія Старченка, однією із програм, які діють на Прикарпатті, є боротьба з коронавірусною інфекцією. Завдяки цій програмі було заплановано допомогти перинатальному центру. «Така благодійність медичному закладу включає в себе три поставки: при першій доставили монітори, сьогодні друга – вручаємо аналізатор, - пояснює керівник. – Загальна вартість цих двох поставок склала понад 500 тисяч гривень». Третю благодійну допомогу, а це апарат ШВЛ,  центр вже очікує найближчим тижнем. Окрім цього, в рамках програми ТЧХ  області за час пандемії надали допомогу оргтехнікою обласній інфекційній лікарні, Коломийській, Косівській, Калуській та Рожнятівській ЦРЛ.

«Дякую меценатам за благодійність, яку надали для перинатального центру. Оскільки наш заклад знаходиться в першій лінії щодо надання допомоги хворим на коронавірусну недугу, тому обладнання, яке надала фірма «Кока-Кола» у співпраці з Червоним Хрестом є вкрай важлива для нас, щоб якісно лікувати пацієнтів», - зазначив генеральний директор  ІФОПЦ Юрій Павлушинський.

Про значимість медичного обладнання для лікувальних закладів зазначив і в.о. заступника директора департаменту охорони здоров’я ОДА Володимир Дзьомбак. «На основі технічної бази лікувальних установ ведеться спостереження за хворими, діагностика, тому те устаткування, яке отримав центр на сьогоднішній день, убезпечить від неправильних дій і допоможе фахово відреагувати на той чи інший стан. Оскільки породіллі знаходяться в групі ризику, ми повинні ретельно моніторити за станом пацієнта і вчасно реагувати на будь-які зміни в їхньому здоров’ї».

Як повідомив представник компанії «Кока-Кола» в області Руслан Павлюк, вони також є частиною громади, тому з початку пандемії долучаються до підтримки соціально незахищених верств населення та лікарень. Він надіється, що медичне устаткування, яке сьогодні було передане лікарні, допоможе в роботі медиків задля порятунку життів. Також додав, що для боротьби з COVID-19 шість ключових лікарень по всій Україні, серед яких і Прикарпаття, буде обладнано життєво важливим обладнанням: це 3 апарата для штучної вентиляції легенів, 12 моніторів стану пацієнта, 5 аналізаторів електролітів та газів крові, 1 аналізатор крові/pH/електролітів/метаболітів та 1 біохімічний автоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD, стаціонарний.

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань

 

Заробіток в інтернеті без жодних інвестицій

Спосіб 1   Спосіб 2