Волонтерство

Франківський центр волонтерських ініціатив зібрав понад 275 тисяч на захист для поліцейських та медиків за півтори місяці

2020-05-21 11:00:01 0
 

За останні 1,5 місяці Центр волонтерських ініціатив зібрав понад 275 500 гривень на покриття потреб Івано-Франківщини у засобах індивідуального захисту.

Профільним медичним закладам та поліції області було передано 1 832 комплекти індивідуального захисту (костюм та маска), 250 респіраторів, 120 захисних екранів, 20 пар захисних окулярів, а також 300 продуктових наборів для малозабезпечених прикарпатців. Про це йдеться на сторінці Центру волонтерських ініціатив.

"Ми зосереджували свої сили на Івано-Франківській області не просто так – з самого початку карантину та активного поширення коронавірусу в Україні область мала один з найвищих показників смертності від хвороби по всій країні. Однак, за цей час спільною для всіх регіонів стала інша критична проблема – велика кількість інфікованих медичних працівників, саме через брак індивідуального захисту", - зауважують волонтери.

За цей час до Центру волонтерських ініціатив надійшло багато повідомлень з інших регіонів, зокрема, Київщини, Харківщини, Сумщини, Тернопільщини. Тому наступну партію допомоги вони планують розподілити відповідно до потреб, які отримали з цих областей.

"Не дивлячись на те, що карантин в країні послаблюють, в лікарнях досі знаходяться інфіковані пацієнти, а отже – їхнім порятунком щодня займаються медичні працівники. Вони сміливо борються з небезпечним недугом протягом усього цього часу, тож ми не можемо відмовити їм у найменшому, що можемо зробити – їхньому захисті", - йдеться в повідомленні.

Долучитись до збору коштів можна наступним чином:

на картку 4149 4993 1011 1420 (Жмайло Д.С.),
офіційний рахунок Центру волонтерських ініціатив з обов'язковим коментарем «Благодійна допомога».

Всі деталі та реквізити – в інструкціях нижче:

Пожертва через мобільний додаток «Приват24»: https://bit.ly/2yhREPi
Пожертва через сайт «Приват24»: https://bit.ly/2K6fO1K
Пожертва через термінал «ПриватБанку»: https://bit.ly/2xweVN7
Пожертва через касу банку: https://bit.ly/2xxev9p

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань

 

Заробіток в інтернеті без жодних інвестицій

Спосіб 1   Спосіб 2