Волонтерство

На Прикарпатті отримали п’ять сучасних апаратів ШВЛ від соціально відповідального бізнесу

2020-06-11 11:46:11 0

 

Сьогодні Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр отримав два високовартісні сучасні апарати штучної вентиляції легень високого класу, ще два будуть передані Надвірнянській центральній районній лікарні та один - Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні. Соціально спрямований бізнес допомагає нашим медичним закладам у боротьбі із коронавірусною хворобою COVID-19 та й надалі продовжуватиме свою необхідну роботу.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Відділ організаційної та інформаційно-аналітичної роботи апарату Рогатинської РДА Івано-Франківської області.

Голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів під час передачі медичного обладнання наголосив: «Тільки з обласного бюджету на боротьбу із COVID-19 спрямовано біля 20 мільйонів гривень, а з інших місцевих бюджетів, коштів бізнесових структур спрямовано близько 120 мільйонів гривень. Хочу наголосити, що епідемічна ситуація в нашій області із поширенням коронавірусної хвороби є нестабільною. В межах чинного законодавства України на Івано-Франківщині послаблені карантинні обмеження, однак ми щодня моніторимо ситуацію із захворюваності населення на цю небезпечну хворобу. Для нас надважливим є відновлення та розвиток економіки в області у контексті збереження життя та здоров’я краян».
Також посадовець розповів, що саме таке сучасне обладнання допоможе медикам рятувати життя прикарпатців. Обласна державна адміністрація, громадськість та бізнесові структури, скоординувавши свої зусилля, зробили усе можливе, щоб медики відчули соціальну турботу та піклування, отримували медичне обладнання гостро необхідне області для боротьби з поширенням короновірусу й для надання допомоги тим, хто отримав ускладнення від COVID-19. Надходять й засоби індивідуального захисту, медикаменти, тест-системи задля того, щоб ефективно боротися із цією небезпечною хворобою.
ДТЕК ще в грудні минулого року підписав Меморандум про співпрацю та підтримку Івано-Франківської області, тож соціально-відповідальний бізнес повинен і надалі допомагати боротися медикам із цією небезпечною корнавірусною хворобою.

 

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань

 

Заробіток в інтернеті без жодних інвестицій

Спосіб 1   Спосіб 2